Producent obrzeży ogrodowych trawnikowych.

Aktualności

Gardenia 2019

Luty 27, 2019

Targi Gardenia 2019 obrzeże GardenerBardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Mamy nadzieję, że rozpoczęte rozmowy pozwolą na doskonałą współpracę naszych firm.

Thank you very much to everyone who visited our stand. We hope that the talks that have begun will allow perfect cooperation between our companies.

Спасибо большое всем, кто посетил наш стенд. Мы надеемся, что начавшиеся переговоры позволят безупречное сотрудничество между нашими компаниями.

Gardenia 2018

Luty 27, 2018

Gardenia 2018 stoisko ANMAX s.c. producent obrzeża Gardener

Serdecznie dziękujemy wszystkim szanownym gościom za odwiedzenie naszego stoiska w czasie Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2018. Wydarzenie to gromadzi każdego roku szeroką ofertę producentów, oraz dystrybutorów tak z kraju, jak i z zagranicy. Daje okazję do rozmów w miłej atmosferze, oraz wysłuchania uwag, sugestii, pozwalających na podniesienie poziomu współpracy.

Targi gardenCONTRACTING 2017

Październik 24, 2017

Obrzeże Gardener flexible plastic garden grass lawn edging 10 meters Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach w Łodzi. Numer stoiska: B-41.

W czasie targów będzie można zobaczyć nasz HIT obrzeże Gardener, które zdobyło Złoty Medal Targów Gardenia 2017.

Będzie też możliwość zobaczenia naszych nowych produktów dla ogrodnictwa, których wprowadzenie na krajowy rynek zaplanowaliśmy na 2018 rok.

Pragniemy również poinformować, iż dwa nasze produkty: Obrzeże Gardener, oraz NOWOŚĆPalisada Gardener

startują w konkursie o Złoty Medal targów gardenCONTRACTING.

Uwaga na podróbki!

Wrzesień 06, 2017

Obrzeże ogrodowe Gardener wzór przemysłowy zastrzeżony 400Jak przekonali się już nasi odbiorcy i konsumenci, obrzeże Gardener jest fantastycznym i wysoce innowacyjnym produktem, który łączy w sobie cechy dotychczas dostępnych na rynku grubych obrzeży krótko odcinkowych z elastycznymi dłuższymi obrzeżami wytwarzanymi z folii.
To właśnie wysoki stopień innowacyjności, a także inne jego zalety sprawiły, że obrzeże Gardener otrzymało Złoty Medal targów Gardenia 2017.

Jego potencjał i wzrostowa tendencja w sprzedaży zostały dostrzeżony przez ludzi, którzy zaczęli kopiować nasz pomysł. Właściciele firm, którym brakuje pomysłu na własny biznes, wykorzystują nasze umiejętności, oraz działania promocyjne i sprzedają swoje produkty łudząco podobne do obrzeży Gardener. Nie informują przy tym swoich odbiorców, iż jest to inny produkt.

Oryginalne obrzeże Gardener pakowane jest w sposób prezentowany poniżej:

grafit 01

 

 

zestaw gardener i złoty medal Gardenia 2017 Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017 pod przewodnictwem prof. dr hab. Grzegorza Skrzypczaka (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu) przyznał w głosowaniu tajnym Złoty Medal w XI Edycji Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017 naszemu produktowi: Obrzeże ogrodowe Gardener.

W konkursie o Złoty Medal zostało przyznanych 29 równoważnych Złotych Medali MTP.
Teraz nadszedł czas na plebiscyt dla Konsumetów – od tej pory aż do miesiąca po zakończeniu targów można oddać głos na obrzeże:
http://zlotymedal.mtp.pl/…/wybor_konsumentow-glosowanie/215/

Gorąco prosimy o oddawanie głosów na nasze obrzeże! 🙂

Zaproszenia na GARDENIA 2017

Listopad 29, 2016

 Wszystkie firmy zainteresowane spotkaniem z przedstawicielami producenta obrzeży ogrodowych GARDENER, oraz otrzymaniem bezpłatnego zaproszenia na Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2017 zapraszamy do zgłaszania się na nasz adres e-mail: biuro@anmax.eu

Gardenia 2017

Listopad 24, 2016

 Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach GARDENIA 2017 w Poznaniu. Szczegóły dotyczące lokalizacji naszego stoiska już wkrótce 🙂

dom-i-ogrod-kielce-2016-anmaxW tym roku postanowiliśmy po raz pierwszy pokazać nasze obrzeże ogrodowe GARDENER również mieszkańcom Kielc i okolic. Zainteresowanie tym produktem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska!

Gardenia 2016

Styczeń 24, 2016

baner-gardenia-z-lokalizacja%cc%a8Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z naszym produktem: obrzeże do ogrodów GARDENER.