2016.12.06

Nadeszła zima.

W wielu ogrodach zalega biały puch. Piękny to widok, ale wystarczy nieco uruchomić wyobraźnię, by zobaczyć w tym miejscu nowy, piękny ogród. Teraz, gdy w zasadzie nie ma potrzeby wykonywania w nim większych prac (no, może poza odśnieżaniem gałęzi by się nie złamały, oraz sprawdzeniem otulin czy nie uległy uszkodzeniu), można się zastanowić i zaplanować, co chcemy w nim zmienić. Takie małe „odświeżenie” otoczenia przydaje się każdemu 😉

Warto pomyśleć o zastosowaniu obrzeża GARDENER, które umożliwi zachowanie porządku miedzy materiałami sypkimi (np. jako rozdzielenie grysu od kolorowych zrębków drewnianych), lub po prostu oddzieli trawnik od rabaty. Sposobów na wykorzystanie obrzeża ogrodowego GARDENER może być nieskończenie wiele. Wszystko zależy od wyobraźni osoby planującej zmiany. Niektóre z pomysłów odnajdziecie Państwo tutaj.

Ci z Państwa, którzy lubią odpoczywać w pięknym ogrodzie, ale nie mają czasu, chęci bądź pomysłów na jego urządzenie, mogą skorzystać z pomocy profesjonalistów – pracowni architektury krajobrazu.